KONST / Litografier / Litografi 7538593
*
nr 753 8593
Pacula Kazimierz
(f. 1952), Sverige
Litografi, Pacula Kazimierz (f. 1952), -98, 102/290, motivets mått: 14x21
Pacula Kazimierz, svensk målare född i Warszawa 1952.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 april 2012
kl 19:39:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/4 11:29:32
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Pacula Kazimierz
Pacula Kazimierz, svensk målare född i Warszawa 1952.
Läs mer om Pacula Kazimierz
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier pacula kazimierz svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Pacula Kazimierz
Pacula Kazimierz, svensk målare född i Warszawa 1952.
Läs mer om Pacula Kazimierz
nr 753 8593
Pacula Kazimierz
(f. 1952), Sverige
Litografi, Pacula Kazimierz (f. 1952), -98, 102/290, motivets mått: 14x21
Pacula Kazimierz, svensk målare född i Warszawa 1952.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 april 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/4 11:29:32 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Pacula Kazimierz
Pacula Kazimierz, svensk mÃ¥lare född i Warszawa 1952.Läs mer om Pacula Kazimierz
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier pacula kazimierz svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09